Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Symptomatická léčba bolesti mírné až střední intenzity, jako je muskuloskeletální bolest, dysmenorea, bolesti zubů. Čtěte pozorně příbalový leták. Dávkování Dospělí užívají obvykle 1 tabletu každých 8 hodin podle závažnosti a charakteru bolesti, maximálně 3 tablety denně. Tento přípravek nemají užívat děti a dospívající (mladší 18 let). Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe, poraďte se s lékařem. Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.
Dexoket 10x25mg granule pro perorální roztok je lék proti bolesti.Užívá se ke krátkodobé léčbě mírné až středně silné bolesti,např. Akutní bolesti svalů nebo bolesti kloubů,při menstruačních bolestech a bolesti zubů. Čtěte pozorně příbalový leták. Dávkování Dávkování stanovuje lékař podle typu závažnosti a délky trvání bolesti. Doporučená dávka přípravku je 1 sáček (25 mg) každých 8 hodin, přičemž nesmíte užít více než 3 sáčky denně (75 mg). Pokud se do 3–4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se vám přitíží, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte tento přípravek déle než 4 dny.
K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních cest dýchacích, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti kloubů a svalů, kongesce nosní sliznice, sinusitidy a s ní spojené bolesti a akutního katarálního zánětu nosní sliznice. Čtěte pozorně příbalový leták. Dávkování Přípravek je určen pro dospělé a mladistvé od 12 let. Dospělí, včetně starších osob a mladistvých od 12 let: 4× denně jeden sáček rozpuštěný ve sklenici horké (nikoli vařicí) vody. Jednotlivé dávky se podávají vždy nejdříve po 4 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin. Přípravek nepoužívejte bez porady s lékařem déle než 7 dnů.
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání. Čtěte pozorně příbalový leták. Dávkování Přípravek je určen pro dospělé a mladistvé od 12 let. Dospělí, včetně starších osob a mladistvých od 12 let: 4× denně jeden sáček rozpuštěný ve sklenici horké (nikoli vařicí) vody. Jednotlivé dávky se podávají vždy nejdříve po 4 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin. Přípravek nepoužívejte bez porady s lékařem déle než 7 dnů.
Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. Dále při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti v krku a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení. Čtěte pozorně příbalový leták.
Paramax Combi 30 tablet je přípravek zmírňující bolest a snižující horečku. Paramax Combi obsahuje dvě léčivé látky,paracetamol a kofein.Paracetamol zmírňuje bolest a snižeje horečku a kofein zvyšuje účinek proti bolesti. Čtěte pozorně příbalový leták. Dávkování a způsob užití Užívejte pouze perorální a krátkodobě. Dospělí a děti od 12 let věku: obvyklá dávka je 1 až 2 tablety až třikrát denně nebo podle potřeby. Dávka 1-2 tablet se nemá používat v kratším intervalu než po 6 hodinách. Přesné stanovení intervalu mezi dávkami závisí na příznacích a maximální celkové denní dávce. Nepřekračujte denní doporučenou dávku 6 tablet během 24 hodin. Pokud potíže přetrvávají po dobu delší než tři dny, máte požádat svého lékaře o radu.
Paramax Rapid se užívá k rychlé a účinné úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, pohybového ústrojí, při bolestivé menstruaci a ke snížení zvýšené tělesné teploty. Paramax Rapid též přináší úlevu při nachlazení a bolesti v krku. Čtěte pozorně příbalový leták. Dávkování Dospělí, včetně starších osob, a mladiství užívají 1-2 Paramax Rapid tablety 1 - 4x denně podle potřeby s časovým odstupem nejméně 4 hodiny. Nejvyšší jednotlivá dávka jsou 2 tablety, nejvyšší denní dávka je 8 tablet. Při dlouhodobé léčbě (déle než 10 dnů) by dávka za 24 hodin neměla překročit 5 tablet. Děti od 6 do 12 let užívají 1/2 tablety 1 - 3x denně v časovém odstupu nejméně 6 hodin. Děti od 12 do 15 let užívají 1 tabletu 1 - 3x denně v časovém odstupu nejméně 6 hodin. Bez porady s lékařem se přípravek nepodává dětem déle než 3 dny. Přípravek není určen pro děti mladší než 6 let.
<p>Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro lepší obranyschopnost. Čtěte pozorně příbalový leták.</p>
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Ibalgin gel obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. V postiženém místě tlumí zánět, snižuje otok a potlačuje bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.