Bolest

NUROFEN JUNIOR POMERANČ 100MG CPS MDM 12
Zdraví a léky > Bolest

NUROFEN JUNIOR POMERANČ 100MG CPS MDM 12

170 Kč

Léčivou látkou (zajišťuje účinek léku) je ibuprofen, který patří do skupiny léčivých přípravků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (non-steroidal anti-inflammatory drugs, NSAID). Léky proti bolesti. Nurofen Junior pomeranč se používá u dětí od 7 do 12 let, s tělesnou hmotností 20 - 40 kg k úlevě od mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolest v krku, bolest zubů, bolest uší, bolest hlavy, bolest při zhmoždění nebo podvrtnutí a ke zmírnění příznaků chřipky a nachlazení. Nurofen Junior pomeranč se také používá ke snížení vysoké teploty (horečky). U bolesti uší se přípravek užívá pouze na doporučení lékaře. Pokud se do 3 dnů nebude vaše dítě cítit lépe nebo pokud se mu přitíží, musíte se poradit s lékařem. Nurofen Junior pomeranč obsahuje glukózu a sacharózu. Balení obsahuje 12 měkkých žvýkacích želatinových tobolek s bílým potiskem "N100" Dávkování a způsob užití Nurofen Junior pomeranč je určen k perorálnímu podání (podání ústy). Tobolky je třeba rozžvýkat a pak polknout. Není nutné je zapíjet tekutinou. Nurofen Junior pomeranč je určen ke krátkodobému užívání. Přípravek podávejte v co nejnižší účinné dávce a po co nejkratší dobu nutnou k potlačení příznaků onemocnění. U dětí se ibuprofen dávkuje v závislosti na tělesné hmotnosti, jednotlivá dávka je zpravidla 5 až 10 mg/kg tělesné hmotnosti, maximální denní dávka je 20 - 30 mg/kg tělesné hmotnosti. Hmotnost dítěte 20 - 29 kg (věk 7 - 9 let): jednotlivá dávka = 2 tobolky, maximální denní dávka je 6 tobolek. Hmotnost dítěte 30 - 40 kg (věk 10 - 12 let): jendotlivá dávka = 3 tobolky, maximální denní dávka je 9 tobolek. Jednotlivé dávky se mají podávat přibližně každých 6 až 8 hodin, (nebo minimálně v intervalu 6 hodin mezi jednotlivými dávkami) v případě potřeby.

NUROFEN PRO DĚTI ACTIVE 100MG perorální TBL DIS 12
Zdraví a léky > Bolest

NUROFEN PRO DĚTI ACTIVE 100MG perorální TBL DIS 12

148 Kč

Nurofen pro děti Active se užívá: k tlumení mírných a středně silných bolestí jako jsou bolest hlavy, bolest zubů, bolest zad a pooperační bolest. Dále se tento přípravek užívá u bolesti a horečky spojené s nachlazením a chřipkou, bolesti při zánětu středního ucha, bolesti v krku, svalové bolesti a bolesti při úrazu měkkých tkání jako je podvrtnutí nebo pohmoždění; při horečce (včetně horečky vzniklé po očkování). Nurofen pro děti Active obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky a snižuje horečku. Přípravek je určen pro děti od 6 let s tělesnou hmotností nad 20 kg. Balení obsahuje 12 tablet dispergovatelných v ústech. Dávkování a způsob užití Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s touto příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Nechte tabletu rozpustit na jazyku a pak polkněte. Není nutné ji zapíjet tekutinou. Děti 6 - 9 let (přibližně 20 - 30 kg tělesné hmotnosti): první dávka jsou 2 tablety, dále 1 až 2 tablety (odpovídá 100 - 200 mg ibuprofenu), celková denní dávka je až 6 tablet (odpovídá 600 mg ibuprofenu). Děti 10 - 12 let (přibližně 31 - 40 kg tělesné hmotnosti): první dávka jsou 3 tablety, dále 1 až 3 tablety (odpovídá 100 - 300 mg ibuprofenu), celková denní dávka je až 9 tablet (odpovídá 900 mg ibuprofenu). Odstup mezi jednotlivými dávkami je 6 - 8 hodin.

NUROFEN PRO DĚTI 20MG/ML perorální SUS 200ML II
Zdraví a léky > Chřipka, nachlazení

NUROFEN PRO DĚTI 20MG/ML perorální SUS 200ML II

255 Kč

Nurofen pro děti 20 mg / ml perorální suspenze je volně prodejný lék sloužící jako antipyretikum ke snížení horečky a dále jako analgetikum tlumící mírných až středních bolestí. Jedná se o bílou sirupovitou suspenzi s pomerančovou příchutí. Přípravek obsahuje maltitolový sirup. Balení obsahuje 200 ml. Dávkování a způsob užití Dávkování: Je závislé na věku a hmotnosti dítěte. U kojenců a dětí od 3 měsíců do 12 let je obvyklá denní dávka 20 - 30 mg / kg, která se podává rozdělená do 3 - 4 dílčích dávek, s intervalem 6 - 8 hodin. Doporučené dávkování dle věku dítěte: 3 - 12 měsíců - 2,5 ml suspenze 3x denně 1 - 2 roky - 2,5 ml suspenze 3 - 4x denně 3 - 7 let - 5 ml suspenze 3 - 4x denně 8 - 12 let - 5 - 10 ml suspenze 3 - 4x denně U dětí s hmotností nižší než 30 kg se nedoporučuje překročit denní dávku 25 ml (500 mg ibuprofenu) denně.

NUROFEN PRO DĚTI 4% POMERANČ 40MG/ML perorální SUS 100ML
Zdraví a léky > Chřipka, nachlazení

NUROFEN PRO DĚTI 4% POMERANČ 40MG/ML perorální SUS 100ML

225 Kč

Ibuprofen patří do skupiny léčivých přípravků nazývaných nesteroidní antiflogistika (non-steroidal anti-inflammatory drugs, NSAID). Tyto přípravky působí tak, že mění odpověď těla na bolest a zvýšenou teplotu. Tento přípravek byl speciálně navržen pro děti, protože je určen pro podání ústy. Přípravek Nurofen pro děti 4 % pomeranč je určený ke krátkodobé léčbě: - horečky (včetně postvakcinační horečky, tj. horečky po očkování); - mírných až středně silných bolestí (bolest hlavy, bolest v krku, bolest zubů, bolesti při podvrtnutí nebo zhmoždění). Přípravek je určen pro děti starší 6 let věku nebo s tělesnou hmotností vyšší než 20 kg. Velikost balení je 100 ml. Dávkování a způsob užití Vždy používejte tento léčivý přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Pro děti s hmotností (věk) 20-29 kg (6-9 let) je jednotlivá dávka 5 ml (odpovídající 200 mg ibuprofenu). Během 24 hodin* lze podat jednotlivou dávku 3x. Pro děti s hmotností (věk) 30-40 kg (10-12 let) je jednotlivá dávka 7,5 ml (odpovídající 300 mg ibuprofenu), (použijte lžičku dvakrát: 1 x 5 ml a 1 x 2,5 ml). Během 24 hodin* lze podat jednotlivou dávku 3x. Před použitím důkladně protřepejte. VAROVÁNÍ: Nepřekračujte stanovené dávkování.

NUROFEN PRO DĚTI 4% JAHODA 40MG/ML perorální SUS 100ML
Zdraví a léky > Chřipka, nachlazení

NUROFEN PRO DĚTI 4% JAHODA 40MG/ML perorální SUS 100ML

225 Kč

Ibuprofen patří do skupiny léčivých přípravků nazývaných nesteroidní antiflogistika (non-steroidal anti-inflammatory drugs, NSAID). Tyto přípravky působí tak, že mění odpověď těla na bolest a zvýšenou teplotu. Tento přípravek byl speciálně navržen pro děti, protože je určen pro podání ústy. Přípravek Nurofen pro děti 4 % jahoda je určený ke krátkodobé léčbě: horečky (včetně postvakcinační horečky, tj. horečky po očkování), mírných až středně silných bolestí (bolest hlavy, bolest v krku, bolest zubů, bolesti při podvrtnutí nebo zhmoždění). Tento přípravek byl speciálně navržen pro děti, protože je určen pro podání ústy. Přípravek není určen pro děti mladší 6 let věku nebo s tělesnou hmotností nižší než 20 kg. Balení obsahuje 100 ml. Dávkování a způsob užití Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Obvyklé dávkování při bolesti a horečce: - váha dítěte 20-29 kg 5 ml přípravku 3x denně, 30-40 kg 7,5 ml 3x denně. Jednotlivé dávky se mají podávat přibližně každých 6 až 8 hodin. Lahvičku před použitím důkladně protřepejte. Použijte ten konec lžičky, který odpovídá požadované dávce. Nalijte lék na lžičku. Vložte lžičku do úst dítěte a dávku podejte. Varování: Nepřekračujte stanovené dávkování.

NUROFEN PRO DĚTI 20MG/ML perorální SUS 100ML II
Zdraví a léky > Chřipka, nachlazení

NUROFEN PRO DĚTI 20MG/ML perorální SUS 100ML II

158 Kč

Nutofen pro děti s pomerančovou příchutí je ve formě perorální suspenze. Nurofen pro děti se užívá: - jako antipyretikum ke snížení horečky (včetně postvakcinační horečky) - jako analgetikum ke tlumení mírných až středně silných bolestí (bolest hlavy, bolest v krku, bolest uší, zubů a bolest při distorzi nebo zhmoždění). Vzhledem k lékové formě je přípravek určen především k léčbě dětí a kojenců od 3 měsíců, pouze ke krátkodobému použití. Velikost balení je 100 ml. Dávkování a způsob užití Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací. Denní dávka u kojenců a dětí od 3 měsíců do 12 let je 20 - 30 mg/kg, podává se rozděleně po 3 - 4 dílčích dávek, s intervalem dávkování 6 - 8 hodin. Dávkování podle věku: 3 - 12 měsíců 2,5 ml suspenze (50 mg ibuprofenu) 3 x denně 1 - 2 roky 2,5 ml suspenze (50 mg ibuprofenu) 3-4 x denně 3 - 7 let 5 ml suspenze (100 mg ibuprofenu) 3-4 x denně 8 - 12 let 5 - 10 ml suspenze (100 - 200 mg ibuprofenu) 3-4 x denně Dávkování podle hmotnosti: 5 kg - 5 ml / den 6 kg - 6 ml / den 8 kg - 8 ml / den 10 kg - 10 ml / den 12 kg - 12 ml / den 14 kg - 14 ml / den 16 kg - 16 ml / den 18 kg - 18 ml / den 20 kg - 20 ml / den 30 kg - max. 25 ml / den


Nahoru
Filtry Oblíbené Navigace 0 Kč