Claritine, léčivá látka Loratadinu-ratiopharm 10 mg, je látka zabraňující působení histaminu a tím rozvoji alergických reakcí. Loratadin-ratiopharm 10 mg se užívá při léčbě alergické rýmy, tlumí její příznaky, jako je kýchání, výtok z nosu, svědění v nose, svědění a pálení očí. Dále se užívá při léčbě příznaků chronické kopřivky, jako je svědění, zarudnutí a vyrážka na kůži. Dávkování a způsob užití Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka
Desloratadin Xantis, volně prodejný lék, obsahuje desloratadin, což je antihistaminikum. Desloratadin Xantis je protialergický lék, který nevyvolává ospalost. Pomáhá kontrolovat Vaši alergickou reakci a její příznaky. příznaky. Desloratadin Xantis zmírňuje příznaky související s alergickou rýmou (zánět nosních cest způsobený alergií, např. sennou rýmou nebo alergií na roztoče v prachu) u dospělých a u dospívajících ve věku 12 let a starších. Tyto příznaky zahrnují kýchání, výtok z nosu nebo svědění v nose, svědění na patře a svědící, zarudnuté nebo slzící oči. Desloratadin Xantis se také užívá ke zmírnění příznaků spojených s kopřivkou (stav kůže způsobený alergií). Tyto příznaky zahrnují svědění a kopřivkové pupeny. Zmírnění těchto příznaků trvá celý den a pomáhá Vám obnovit normální denní aktivity a spánek Balení obsahuje 30 tablet. Dávkování a způsob užití Dospělí a dospívající (ve věku od 12 let výše) užívají 1 tabletu jedenkrát denně. Tablety se polykají, zapíjejí vodou a mohou být užívány jak s jídlem, tak i bez jídla. Tento léčivý přípravek je určen k perorálnímu podání. Tabletu polkněte celou.
Levocetirizin-dihydrochlorid je léčivou látkou přípravku Xyzal. Xyzal je antialergikum. Používá se léčbě onemocnění (příznaků) spojených s alergickou rýmou včetně perzistující (přetrvávající) alergické rýmy a kopřivkou (urtikarie). Velikost balení je 14 tablet. Dávkování a způsob užití Doporučená dávka přípravku pro dospělé a děti od 6 let věku je 1 tableta denně. Tablety přípravku Xyzal se polykají celé a zapíjejí se vodou, mohou se užívat s jídlem i bez jídla.
Léčivá látka přípravku Loratadin Ratiopharm, je látka zabraňující působení histaminu a tím rozvoji alergických reakcí. Loratadin, léčivá látka v obvyklých léčebných dávkách nemá tlumivý (sedativni) účinek na nervový systém, proto neovlivňuje psychomotorickou výkonnost. Loratadin se používá při léčbě alergické rýmy. Tlumí její příznaky, jako je kýchání, výtok z nosu, svědění v nose, svědění a pálení očí Dále se užívá při léčbě příznaků chronické kopřivky, jako je svědění, zarudnutí a vyrážka na kůži. Dospělí a děti od 12 let: 10 mg jednou denně, tablety mohou být užívány nezávisle na jídle Děti od 2 do 12 let s hmotností vyšší než 30 kg: 10 mg jednou denně Děti od 2 do 12 let s hmotnosti nižší než 30 kg: tablety o síle 10 mg nejsou vhodné pro děti s tělesnou hmotností nižší než 30 kg Bez doporučení lékaře mohou přípravek užívat dospělí a dospívající od 12 let.
Cetixin patří do skupiny léčivých přípravků, která se používají proti alergii. Přípravek se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke zmírnění příznaků chronické kopřivky (chronická idiopatická kopřivka). Dávkování a způsob užití Vždy užívejte Cetixin přesně podle pokynů svého lékaře. Tablety je nutno zapít sklenicí vody. Dospělí a dospívající starší 12 let užívají 1 tabletu jednou denně. Složení Výrobek obsahuje léčivou látku cetirizini dihydrochloridum.
Cetixin patří do skupiny léčivých přípravků, která se používají proti alergii. Přípravek se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke zmírnění příznaků chronické kopřivky (chronická idiopatická kopřivka). Dávkování a způsob užití Vždy užívejte Cetixin přesně podle pokynů svého lékaře. Tablety je nutno zapít sklenicí vody. Dospělí a dospívající starší 12 let užívají 1 tabletu jednou denně. Složení Výrobek obsahuje léčivou látku cetirizini dihydrochloridum.