Bolest zubů

Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg
Zdraví a léky > Bolest

Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg

121 Kč

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

Ibalgin Rapidcaps 400mg cps.mol.20
Zdraví a léky > Bolest

Ibalgin Rapidcaps 400mg cps.mol.20

110 Kč

Ibalgin Rapidcaps je novinka na akutní bolesti. Je rychlý, silný a účinný, s rychlým nástupem účinku již po 15 minutách. Je proto vhodný zejména pro úlevu od akutní bolesti zubů, menstruační bolesti a bolesti hlavy. Čtěte pozorně příbalový leták. Dávkování a způsob užití Dospělí a dospívající od 12 let věku (od 40 kg tělesné hmotnosti): Vezměte si jednu tobolku přípravku Ibalgin Rapidcaps 400 mg a zapijte vodou, až třikrát denně podle potřeby. Dodržujte interval alespoň 4 hodiny mezi jednotlivými dávkami. Neužívejte více než 3 tobolky přípravku Ibalgin Rapidcaps 400 mg během 24 hodin.

Ibalgin 400mg tbl.flm.48
Zdraví a léky > Bolest

Ibalgin 400mg tbl.flm.48

95 Kč

Přípravek Ibalgin 400 obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně. Čtěte pozorně příbalový leták.

Ibalgin 400mg tbl.flm.36
Zdraví a léky > Bolest

Ibalgin 400mg tbl.flm.36

90 Kč

Přípravek Ibalgin 400 se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání, jako je pohmoždění a podvrtnutí. Čtěte pozorně příbalový leták.

Ibalgin 400mg tbl.flm.100
Zdraví a léky > Bolest

Ibalgin 400mg tbl.flm.100

170 Kč

Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Čtěte pozorně příbalový leták.

Ibalgin 400mg tbl.flm. 24
Zdraví a léky > Bolest

Ibalgin 400mg tbl.flm. 24

66 Kč

Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Čtěte pozorně příbalový leták.

Ibalgin 200mg tbl.flm. 24
Zdraví a léky > Bolest

Ibalgin 200mg tbl.flm. 24

55 Kč

Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Používá se např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, bolestech po operaci, při bolesti svalů a kloubů. Čtěte pozorně příbalový leták.

Ibalgin 200mg tbl.flm. 12
Zdraví a léky > Bolest

Ibalgin 200mg tbl.flm. 12

40 Kč

Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Používá se např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, bolestech po operaci, při bolesti svalů a kloubů. Čtěte pozorně příbalový leták.

Voltaren Rapid 25mg cps.mol. 20 I CZ
Zdraví a léky > Bolest

Voltaren Rapid 25mg cps.mol. 20 I CZ

145 Kč

Rychlá a účinná úleva od bolesti zad a svalů. Snadno polykatelné želatinové tobolky s protizánětlivým účinkem pro rychlou úlevu od bolesti zad či poúrazové bolesti svalů a kloubů. Čtěte pozorně příbalový leták. Jak Voltaren Rapid 25 mg užívat? Vždy užívejte tento přípravek přesně tak, jak vám řekl váš lékárník. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající ve věku 14 a více let. Při objevení se příznaků užijte úvodní dávku 1 měkkou kapsli. V případě potřeby pokračujte s užíváním 1 tobolky s odstupem nejméně 4 až 6 hodin. Neužívejte více než 3 měkké tobolky denně. Nepřekračujte doporučené dávkování. Je důležité, abyste užívali nejnižší dávku přípravku Voltaren Rapid 25 mg, potřebnou na úlevu od bolesti a abyste neužívali tento přípravek déle, než je nutné. Měkkou kapsli polkněte celou a zapijte sklenicí vody. Pro maximální účinnost užívejte měkké tobolky před jídlem. Neužívejte přípravek Voltaren Rapid 25 mg déle než 5 dnů při léčbě bolesti a déle než 3 dny při léčbě horečky. Pokud příznaky přetrvávají nebo se zhoršují, kontaktujte svého lékaře, aby bylo jisté, že nejsou způsobeny vážným onemocněním.

Voltaren Actigo Extra 25 mg tbl.obd. 20 CZ
Zdraví a léky > Bolest

Voltaren Actigo Extra 25 mg tbl.obd. 20 CZ

145 Kč

Malé, snadno polykatelné tablety s protizánětlivým účinkem pro rychlou úlevu od bolesti zad a poúrazové bolesti svalů a kloubů. Čtěte pozorně příbalový leták. Jak lék užívat Obecně se doporučuje podávat nejnižší účinnou dávku po co nejkratší možnou dobu nezbytnou k úlevě od potíží Dospělí a dospívající ve věku od 14 let: 1 tableta, pak může následovat jedna tableta každých 4–6 hodin podle potřeby, maximálně 3 tablety (75 mg) denně Tabletu spolkněte celou a zapijte ji sklenicí vody; aby byl účinek co největší, užívejte tablety před jídlem Je důležité užívat přípravek v nejnižších dávkách potřebných k úlevě od bolesti a neužívat jej déle, než je nutné Neužívejte přípravek Voltaren ActiGo Extra déle jak 5 dní při bolesti a v případě horečky déle než 3 dny Pokud příznaky onemocnění přetrvávají nebo se zhoršují, poraďte se svým lékařem Neužívejte přípravek Voltaren ActiGo Extra v těchto případech: Jste alergický/á na diklofenak nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku Jste již v minulosti měl/a alergickou reakci na přípravek k léčbě bolesti, zánětu či horečky nebo jste po užití těchto přípravků krvácel/a z trávicího traktu Máte nebo jste měl/a v minulosti opakovaně žaludeční nebo dvanáctníkový vřed Krvácíte z trávicího traktu (příznaky jsou krev ve stolici nebo černá stolice) Máte srdeční a/nebo cerebrovaskulární onemocnění (onemocnění mozku způsobené postižením mozkových cév), např. jste měl/a srdeční infarkt, mozkovou mrtvici, drobnou cévní mozkovou příhodu nebo blokádu (ucpání) cév v srdci nebo mozku nebo jste podstoupil(a) operaci k uvolnění blokády nebo bypass Máte nebo jste měl/a potíže s krevním oběhem (onemocnění tepen končetin) Trpíte závažným onemocněním jater nebo ledvin Jste v posledních třech měsících těhotenství Před užitím Voltarenu ActiGo Extra se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, jestliže Jste někdy měl/a potíže s trávicím traktem, jako jsou žaludeční nebo dvanáctníkové vředy, krvavá nebo černá stolice Jste v minulosti měl/a problémy se zažíváním nebo pálením žáhy po předchozím užívání léků proti bolesti nebo zánětu Máte problémy se střevy (např. ulcerózní kolitida anebo Crohnova choroba) Užíváte jiné přípravky proti bolesti nebo zánětu Máte průduškové astma, sezónní alergickou rýmu, nosní polypy, chronické obstrukční onemocnění plic nebo chronické infekce dýchacích cest Máte problémy s játry nebo ledvinami Máte nebo jste měl/a problémy se srdcem nebo vysokým krevním tlakem Vám otékají nohy Jste ohroženi dehydratací (odvodnění organismu např. v důsledku zvracení, průjmu nebo před větší operací či po ní) Máte poruchy krvácivosti nebo jiné potíže s krví včetně vzácné poruchy jater nazývané jaterní porfyrie Kouříte Máte diabetes (cukrovku) Máte anginu pectoris (srdeční onemocnění projevující se častou bolestí na hrudi), krevní sraženiny, vysoký krevní tlak, zvýšený cholesterol nebo zvýšené triglyceridy (tuky)


Nahoru
Filtry Oblíbené Navigace 0 Kč